seo

Youtube Video İndirme Scripti

1 Kas, 2008  |  Yazar:  |  Kategori:Ajax, php, Wordpress

Herkese merhaba,

bir süre önce soğuk algınlığı nedeniyle yatakta geçirdiğim 2 gün içerisinde ortaya çıkan bir scripti geliştirmeye sunuyorum.Çok yenilikçi birşey sayılmaz, keza aynı işi yapan başka scriptler de var.(paralı , parasız)

Bende kendi yazdığımı paylaşıyorum, isteyen arkadaşlar üzerinde çalışmalar yapabilir ya da geliştirebilir.Yapacağınız çalışmaların sonuçlarını bu yazının yorum bölümünden bana da bildirirseniz sevinirim.

Bu youtube video indirme scriptini wordpress plugin i olarakta tasarladım fakat onun kullanımında hoşlanmadığım bazı bölümler halen olduğundan ötürü onu henüz yayınlamıyorum.Eklenti olarak hazır olduğunda onuda yayınlarım.

Script Kodları : Youtube Video İndirici

Demo Adresi

Kullanımı : Youtube.com adresinden indirmek istediğiniz videonun adresini kopyalayıp demo adresi üzerindeki alana yapıştırdıktan sonra İndir butonuyla sistemi aktif hale geçirin.Ardından istediğiniz videoyu .flv formatında indirebileceğiniz linki üretecek sistem.

Sizde yorum yapabilirsiniz!

 1. Mahmut ÜNAL  |  Nisan 6th, 2009 at 02:47 #

  Free youtube mp3 converter’ı kullanıyorum herkeşede tavsiye ederim ;)

  Mahmut ÜNAL - Gravatar
 2. Sertaç Dağdelen  |  Nisan 25th, 2009 at 01:14 #

  youtube de video izledikten sonra videonun linkini http://www.youtubeyukle.com adresine yapıştırıp video indirilebiliyor.

  Sertaç Dağdelen - Gravatar
 3. murat  |  Nisan 25th, 2009 at 21:51 #

  arkadaşım bu scirptler neden çalışmıyor bir çok siteden youtube indirme sciptleri indirdim localhostda çok iyi düzgün şekilde çalışıyor ama siteye attığımda çalışmıyor sizin sitede de çalışmadığı gibi beyaz sayfa çıkıyor okadar..

  murat - Gravatar
 4. namee  |  Haziran 30th, 2009 at 01:16 #

  Evet ya . Localde çalışıyor demonuzda çalışmıyor.??

  namee - Gravatar
 5. Can Dirgen  |  Mart 4th, 2010 at 00:04 #

  Demoda çalışmıyor. Video bulunamadı yazıyor

  Can Dirgen - Gravatar

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo