seo

Türkiye’de Freelance Sektörü

6 Eyl, 2007  |  Yazar:  |  Kategori:GÜNCEL, Teknoloji

1.5 yılı aşkın süredir freelance olarak projelerin organizasyonun da ve çalışmalarında yer alıyorum.Bu şekilde bu sektörle tanışma ve katılma fırsatım oldu.Şimdide Amerikan merkezli Takeacoder firmasıyla ortak olarak Türkiye’yi de bu sektörle tanıştırmak adına yola çıkıyorum.

Kısa bir süre sonra türkiye de freelance sektörü yaratma çabalarımız başlıyacak.Biliyorum ki Türk iş verenler henüz bu sisteme hazır değil.Daha öncede başka arkadaşlar tarafından freelance portalı yaratma çabaları oldu.Gerek sistem olarak gerekse de reklam politikası yüzünden geleceği kalmayan projelere dönüştüler.Bunun bilincinde olarak çalışan ve işvereni koruyan,işlerin günlük takib edileceği ve güçlü teknik ve hizmet grubuyla birleşerek başarılı bir projeye imza atmak istiyoruz.

Kısa zaman sonra bu konuyla ilgili olarak daha ayrıntılı bilgiler verebilirim.Şu aşamada sizlerden de fikirlerinizi bekliyorum.Örneğin, bana türkiye de freelance portalıyla ilgili domain önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Teşekkür Ederim.

S. Ozgur CANKURT

Sizde yorum yapabilirsiniz!

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo