seo

Teknokurs İzmir Toplantısı

18 Şub, 2010  |  Yazar:  |  Kategori:GÜNCEL

Web tasarımcıları ve grafik tasarımcıların bulunduğu eğitim sitelerinde site toplantıları yapan fatih Nebioğlu, kurduğu Teknokurs eğitim sitesilyle İzmir’de toplantı yapacaktır.

Toplantıda konuşalacak konular:

1-) Yenilenen Teknokurs hakkında görüşler alınacak
2-) Kriz döneminde web tasarımcılar ve grafik tasarımcılar ne kadar etkilendi? Bu ve buna benzer bir çok konuyu konuşacağız.
Tarih: 25 Nisan 2010 Pazar
Saat: 14:00
Yer: Doğa Café – Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:62, Cafenin 2.Katı Alsancak / İZMİR
Toplantı Yeri: Toplantı doğa cafenin içkisiz bölümünde ikinci katında yapılacaktır. Cafenin iki tane girişi bulunmaktadır. birinci girişte girdiğinizde, etrafta masa sandelye var ise bu bölüm içkili bölümdür, İkinci bölümde ise, direk ikinci kata çıkan merdivenleri göreceksiniz. Bu bölümden yukarı kata çıktığınızda, Masanın üzerinde teknokurs yazan masada bulunacağız.
Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Teknokurs İzmir ToplantısıWeb tasarımcıları ve grafik tasarımcıların bulunduğu eğitim sitelerinde site toplantıları yapan Fatih Nebioğlu, kurduğu Teknokurs eğitim sitesilyle İzmir’de toplantı yapacaktır. Toplantıda konuşalacak konular:
1-) Yenilenen Teknokurs hakkında görüşler alınacak
2-) Kriz döneminde web tasarımcılar ve grafik tasarımcılar ne kadar etkilendi? Bu ve buna benzer bir çok konuyu konuşacağız.

Sizde yorum yapabilirsiniz!

  1. nazmi  |  Nisan 3rd, 2010 at 08:26 #

    sa çoktandır sizin bilgilerinize ulaşmaya çalışıyom email adresiniz vs.. sizinle bişi konuşacaktım uygunsa Msn adresimi eklermisiniz. kg

    nazmi - Gravatar

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo