seo

Seo uzmanı

28 Şub, 2008  |  Yazar:  |  Kategori:SEO

Uzun bir süredir SEO(Search Engine Optimization) alanında çalışmaktayım.Şu anda da özel bir şirketin alışveriş sitesi projesinde de seo uzmanı olarak görev alıyorum.Ülkemizde gerek forum kültürünün üyelerinden gerekse de özel şirket olduklarını belirterek (ki ben firma olmayarak yanıltmaya çalışanları biliyorum.) web sayfanızı google de ilk sayfaya getireceklerini hatta daha da hedeflerini yükselterek ilk 3 e kesin sokacaklarından bahsetmişler.

 Bu bahsettiğim işleri yaptığını söyleyen firmaların referanslarına baktığımda Koç,Şekerbank,Pınar vs.. gibi kurumsal markaların logolarını koyduklarını görüyorum.Fakat firma ile çalışmış  internet kullanıcılarının yorumlarıyla bu referans olarak gösterilen firmaların hiçbir haberi olmadan logosunu oraya koyarak referans olarak yazdıkları anlaşılıyor.

 Ben de ülkemizdeki bu SEO anlamında yetersizlikle kazanç sağlıyanlara karşı kendi kişisel blogumda “seo uzmanı” kelimesine yogunlaşmış olan bu yazıyı yazarak google sonuçlarını bekliyorum.

Sizde yorum yapabilirsiniz!

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo