seo

İzmir Blog Yazarları Buluşması

12 Eki, 2008  |  Yazar:  |  Kategori:GÜNCEL

Öncelikle 12 Ekim 2008 de alisko.org ‘un start verdiği İzmir li blog yazarları toplantısına katılmaktan mutluluk duyduğumu belirtmeliyim.

Her ne kadar daha önceden belirlenen Manje Cafe ye gidip izmirli blog yazarlarını bulamadıktan sonra, yanlış telefon numarasıyla bana köstek olan kardeşim nedeniyle buluşmaya geç katılmış olsam da izmirli blog yazarlarıyla tanışmak gerçekten keyifliydi.

Toplantıya katılan tüm arkadaşlara ( Mümin Erakbaş, Başak Ölmez, Serkan Urhan, Emir Zeytin, Şafak Otur, U. Yalçın Erdemir, Mustafa Türkşavas, Orçun İlbeyli, Talat Aydın Şen, Mert Can Oral, Anıl Kıral, Ali Bahşişoğlu, Ali Suna ve Volkan Karakuş) teşekkür ediyor Toplantı’nın 4. cüsünü bekliyorum.

Bireysel blog yazarlarıyla bu ilk tanışmam oldu, inşallah web platformunda da kısa süre içerisinde aktif projeler gerçekleştirmekte nasip olur.

*Katılan listesi Erdal Erdoğdu’dan c/p yapılmıştır. :)

Sizde yorum yapabilirsiniz!

  1. volkan karakuş  |  Ekim 16th, 2008 at 23:32 #

    Suphi güzel bir birliktelik oldu seninle tanıştığıma çok memnun oldum kardeşim. İnşallah bir sonraki toplantıda görüşürüz. Kendine iyi bak bu zamana kadar.

    volkan karakuş - Gravatar
  2. Suphi  |  Ekim 16th, 2008 at 23:45 #

    volkan kardeşim bende seninle tanıştığıma çok memnun oldum.İnşallah hep beraber güzel projelerde birleşiriz tekrar.

    Suphi - Gravatar

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo