seo

eTohum – İzmir Toplantısı

17 Kas, 2008  |  Yazar:  |  Kategori:GÜNCEL
Etohum izmir Toplantısı

Soldan Sağa Üst : Murat Tuna , Serdar Yaman , Cem Başpınar

Facebook ‘ta Burak Büyükdemir ‘den gelen etkinlik davetiyesiyle haberdar olduğum eTohum İzmir buluşmasını kaçırmamaya kararlıydım. Zaten bu tarz etkinlikleri İzmir’de nadiren görüyorduk,kaçırmak olmazdı. Bu arada etohum nedir diyenler buraya bakabilir.

12 Kasım Çarşamba günü Alsancak Starbucks da yapılan, eTohum İzmir toplantısına  biraz geç kalsam da sonradan dahil oldum.Toplantıda Pilli Network yöneticilerinden Cem Başpınar, pabbuc.com ‘un sahibi Serdar Yaman ve eTohum organizasyonunun sorumlusu Burak Büyükdemir ‘de bizimleydi. (malesef Selçuk Hoca ile yüzyüze tanışmak başka bir toplantıya kaldı.)

Toplantıda Burak abinin yanında eTohum TV kameralarının olmayışı ve ses kayıt cihazlarının kapalı olması, topluluğun bizbize formunu daha da güçlendirerek -”ya abi pilli de şunu nasıl yapıyorsunuz” dialoglarının oluşmasını sağladı. Hepimizin 51. bölgede yaşadıklarını sandığımız Pilli Network ‘ten  Cem abinin yakın tavırları sayesinde ; bildirgec ‘ten , sosyomat ‘a,  reklamcılıktan ,teknik altyapıya kadar pillinetwork u tanıma fırsatı bulduk.

Herkesin aklında birçok şey vardı, etohumlar doluydu. Benimde aklımda bir sürü proje ve soru vardı, elbette bunların  bir toplantıda çözülemeyeceği aşikardı.Bunun yanında bana gelecek için oldukça umut verici göründü. Bu tarz toplantıların tekrarlanmasının, özellikle İzmir’de yaşayan biz internet insanları için çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Aslında İzmir’de bulunan bu insanları biraraya getirerek, haftalık buluşmalar düzenliyebiliriz. Bu tarz buluşmalar ancak sık sık tekrarlanmasıyla katma değer üretilecek bir ortam haline gelecektir. Bu konuyla ilgili de kısa zaman içerisinde İzmirli blog yazarları ve internet insanlarıyla birlikte bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorum.

Son olarakta etohum projesini ve etkinlikleri daha iyi takip edebilmek  için Facebook eTohum Grubu ‘na üye olabileceğinizi bildirmek isterim.

Sizde yorum yapabilirsiniz!

 1. Volkan Karakuş  |  Kasım 20th, 2008 at 00:44 #

  Çok istedim katılmayı ama kısmet olmadı. Böyle şeyler kolay kolay olmuyor İzmir’de. Bir sonraki buluşma olursa inşallah ona katılırım.

  Volkan Karakuş - Gravatar
 2. yakuter  |  Aralık 8th, 2008 at 03:49 #

  Keşke haberim olsaydı ve haftasonu düzenlenseydi. Çok şey istedim galiba :) Neyse artık kısmet bir sonrakine inşallah.

  yakuter - Gravatar
 3. konteyner  |  Mayıs 18th, 2009 at 15:52 #

  Çok geç haberim oldu işlerin yoğunluğundan o zamanlar pek zaman ayıramıyorduk internete bir daha ki sefere inşallah bizede katılmak nasip olur.

  konteyner - Gravatar
 4. kabin  |  Haziran 25th, 2009 at 15:16 #

  İnşallah bizede katılmak nasip olur. Ama bu tip aktiviteler çok güzel tanışıp kaynaşma konuşma,meslestaşlık:D

  kabin - Gravatar
 5. prefabrik fiyatları  |  Ağustos 7th, 2009 at 12:41 #

  dusundumde tekrar duzenlesenız nasıl olur?

  prefabrik fiyatları - Gravatar

Yorum Yazabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

seo